Rejestracja

By móc się swobodnie poruszać po serwisie, musisz być zarejestrowany.

Poproś rodzica, aby założył dla Ciebie konto i korzystaj i z gier, i z zabaw, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Proszę wprowadzić swoje dane:

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką *

Akceptuję regulamin

Administratorem Państwa danych osobowych jest BP Europa SE - Oddział w Polsce, ul. Jasnogórska 1, 31 – 358 Kraków. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, z tym zastrzeżeniem iż podanie danych oznaczonych *, jest warunkiem wzięcia udziału przez Państwa dziecko w projekcie “Gary Gra”, w tym w niniejszym konkursie pod nazwą www.garygra.pl – “Gary move up.”Administrator danych osobowych będzie przetwarzał pozyskane od Państwa dane osobowe zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych, wyłącznie w ramach projektu “Gary Gazik” , w tym także w ramach kolejnych edycji tego projektu.

Na podany przez Państwa adres poczty elektronicznej przesyłane będą informacje związane z projektem “Gary Gra”, w tym dotyczące imprez, konkursów oraz innych wydarzeń realizowanych w jego ramach, zarówno przez administratora danych, ale także przez Partnerów projektu, a także informacje dotyczące kolejnych edycji tego programu.

Administrator danych może przekazać Państwa dane osobowe wyłącznie podmiotom, które współpracują z nim przy urządzaniu i realizacji projektu “Gary Gazik” oraz jego kolejnych edycji, w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego przeprowadzenia. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

wyrażam zgodę nie wyrażam zgody

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, do celów marketingowych oraz reklamowych, w tym na przesyłanie na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji reklamowych oraz handlowych, oraz na przekazywanie moich danych osobowych innym podmiotom, na zasadach określonych ustawą O ochronie danych osobowych

wyrażam zgodę nie wyrażam zgody